Do góry
HOME » Produkty

Opakowania kosmetyczne – oferta producenta Novo-Pak

Opakowania kosmetyczne to niezwykle istotny element w procesie produkcji kosmetyków. Aspekt wizualny ma olbrzymi wpływ na to, jak dany produkt zostanie odebrany przez klientów, a tym samym – jego sukces. Novo-Pak, jako producent opakowań kosmetycznych, otwiera przed Państwem niemal nieograniczone możliwości. Posiadamy szeroką i zróżnicowaną ofertę produktów, dostosowanych do różnych zastosowań oraz indywidualnych upodobań naszych klientów. Dajemy gwarancję ich doskonałej jakości. Dbamy o ich wytrzymałość, funkcjonalność oraz estetykę. Wszystko z myślą o osiągnięciu zadowolenia naszych, a w dalszych krokach także Państwa klientów. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty niezawodnie służyły oraz zapewniały wygodę użytkowania przez długi czas. Wśród dostępnego asortymentu znajdują się między innymi butelki kosmetyczne w różnych modelach, z różnym sposobem zamykania, które nie tylko pozwolą zabezpieczyć kosmetyk, ale także będą jego najlepszą wizytówką.

Opakowania biodegradowalne

Ekologia to nie tylko zastosowana formuła kosmetyku, ale także jego opakowanie. Pragniemy zrobić krok w stronę ochrony środowiska. Oferujemy opakowania ekologiczne, które z pewnością przypadną do gustu każdemu, kto dba o dobro swojego otoczenia. Idealne rozwiązanie dla producentów kosmetyków, którzy podążają za trendem eko. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów. Gwarantujemy wysoką jakość! W razie pytań prosimy o kontakt.

W razie ewentualnych pytań odnośnie oferowanych opakowań kosmetycznych prosimy o kontakt z naszą firmą. Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub odwiedzając nas osobiście naszej siedzibie w miejscowości Karczew, w województwie mazowieckim.

Nasadka  MADO dwukolorowa
Nasadka MADO dwukolorowa...

ZAMKNIĘCIA
NAKRĘTKA FLIP-TOP flexi-cap
NAKRĘTKA FLIP-TOP flexi-...

ZAMKNIĘCIA
nowość ikonka
Flip-top WIDE-CAP
Flip-top WIDE-CAP

ZAMKNIĘCIA
nowość ikonka
Nakrętka flip-top SOLAR
Nakrętka flip-top SOLAR

ZAMKNIĘCIA
Nakrętka MIRA dwukolorowa
Nakrętka MIRA dwukolorow...

ZAMKNIĘCIA

Home    O nas    Usługi     Produkty    Praca    Kontakt
fake watches watches replica replica rolex watches
Novo-Pak Sp. z o.o.
Całowanie 103A, 05-480 Karczew
tel.: +48 22 290 30 90
Novo-PAK