Novo-Pak Sp. z o.o.

Butelki kosmetyczne

Butelki kosmetyczne projektowane i produkowane przez Novo-Pak są trwałe i odporne. Można je zastosować na wiele sposobów; mogą być wykorzystywane w wielu branżach, a co za tym idzie są kompatybilne z większością produktów płynnych i półpłynnych. Kolejną zaletą produkowania butelek kosmetycznych jest to, że możemy je wytworzyć w dowolnym kolorze, czy kształcie. Każdą partię wytwarzamy w oparciu o gotowe projekty lub te dostarczone nam bezpośrednio przez Klientów.

Produkowane przez nas ergonomiczne butelki kosmetyczne są niereakcyjne – oznacza to, że nie wchodzą w żadną reakcję chemiczną z produktem znajdującym się bezpośrednio w opakowaniu. Ponadto możemy je wzbogacić o wykończenie kolorowym opakowaniem, które ochroni produkt przed naświetlaniem.

Jesteśmy do pełnej dyspozycji naszych Klientów – pomagamy i doradzamy w wyborze odpowiednich opakowań do konkretnego produktu. Istnieje możliwość wykonania metalizacji buteleczek kosmetycznych, która nie tylko podniesie walory estetyczne, ale także zwiększy odporność na uszkodzenia.

Wszystkie butelki mogą być wyprodukowane z recyklatu – RPET.

Butelki na kosmetyki z logo firmy

Produkowane przez nas butelki kosmetyczne to funkcjonalne oraz estetyczne rozwiązania. Podczas tworzenia opakowań zwracamy uwagę na każdy szczegół, w tym m.in. profil szyjki butelki oraz gwint. Tylko prawidłowo zaprojektowane produkty będą szczelne i bezpieczne. Umożliwiamy naszym Klientom naniesienie na butelki na kosmetyki logo firmy – w tym celu wykorzystujemy metodę hot-stampingu opakowań kosmetycznych, dzięki której nadruk jest trwały i wyraźny. Eleganckie, oryginalne opakowania z logo sprawią, że przykują one wzrok każdego klienta drogerii lub apteki. Butelki na kosmetyki, które wykonane są z dbałością o każdy detal, można wyposażyć o odpowiednie zamknięcie.

Produkcja butelek kosmetycznych

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do firm z przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego oraz chemicznego. Aby spełniać wszystkie oczekiwania i potrzeby Klientów, stale udoskonalamy nasze usługi. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące projektu i produkcji butelek kosmetycznych lub innych opakowań, zachęcamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu z naszym zespołem.

Własna narzędziownia oraz nowoczesny park maszynowy umożliwia nam realizację indywidualnych projektów. Zapewniamy szybki termin realizacji zamówień, atrakcyjne ceny, a także kompleksową obsługę.

Butelki do kosmetyków na indywidualne zamówienie

Oferujemy realizację indywidualnych projektów butelek do kosmetyków. Na specjalne zamówienie produkujemy butelki plastikowe o dowolnych kształtach oraz pojemnościach. Nasza oferta obejmuje między innymi butelki plastikowe o tradycyjnej formie, a także niestandardowej. Butelki do kosmetyków tworzymy według Państwa projektu lub opracowanego przez nas wzoru. Na specjalne życzenie możemy zastrzec Państwa unikalny projekt butelki do kosmetyków.

Ekologiczne butelki kosmetyczne

Nieustannym kierunkiem rozwoju naszej firmy jest produkcja opakowań przyjaznych środowisku, w tym bardziej ekologicznych butelek kosmetycznych. Nasze słoiki oraz zamknięcia wytwarzamy między innymi z polipropylenu – materiału, który w stu procentach podlega recyklingowi. Podczas produkcji butelek wykorzystujemy tworzywo RPET, które pochodzi z odzysku odpadów plastikowych. Ponadto oferujemy butelki kosmetyczne oraz zamknięcia w eleganckim, czarnym kolorze wykonane bez użycia barwnika węglowego, co umożliwia ich ponowne przetworzenie.

PRODUKT BUTELKI:

Pojemność
Materiał
Gwint