Oferta opakowań kosmetycznych i produktów z tworzyw sztucznych

Oferowany przez nas katalog opakowań kosmetycznych i produktów z tworzyw sztucznych znajduje zastosowanie w wielu branżach – głównie kosmetycznej, farmaceutycznej oraz chemii gospodarczej. Produkty Nova-Pak wyróżniają się najwyższą jakością wykonania – możemy je wyprodukować w różnych kształtach i kolorach, wedle zaleceń naszych Klientów.

Nowoczesny park maszynowy i narzędziownia pozwalają na zaprojektowanie i wyprodukowanie opakowania kosmetycznego w dowolnym wymiarze. Kształt produktu może być zaproponowany przez Klienta lub zaprojektowany przez nas na indywidualne życzenie – oferujemy również zastrzeganie formy. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty niezawodnie służyły oraz zapewniały wygodę użytkowania przez długi czas.

Każde opakowanie PET/RPET spełnia wymogi technologiczne i można do niego dopasować zamknięcia i nakrętki. Wyprodukowane przez nas produkty możemy także poddać ozdabianiu. Opakowanie to nie tylko zabezpieczenie kosmetyku, ale również nośnik reklamowy, dlatego tak ważnym elementem w procesie projektowania jest dekorowanie. Przyciągający uwagę projekt, atrakcyjna etykieta podniosą walory estetyczne, które mają bardzo duży wpływ na decyzje zakupowe.

Opakowania z myślą o planecie

Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej konsumentów, przygotowaliśmy ofertę opakowań kosmetycznych wykonanych z takich materiałów jak: polipropylen czy PCR. Materiał PCR pochodzi z recyklingu odpadów — wytwarza się go z zużytego już plastiku. Można stwierdzić, że PCR to drugie życie tworzyw sztucznych, które mogłyby szkodzić środowisku.

Polipropylen to plastik uznawany za jeden z najbezpieczniejszych dla naszego zdrowia:

  • produkcja PP wytwarza najniższą emisję dwutlenku węgla oraz innych szkodliwych substancji,
  • ilość odpadów produkcyjnych jest minimalna,
  • ma wysoką odpornością chemiczną,
  • podlega recyklingowi w 100%,
  • rozkład nie produkuje odpadów i niebezpiecznych gazów.

Produkujemy opakowania z bardzo trwałego surowca odzyskanego w wyniku recyklingu odpadów plastikowych zawróconych z rynku po konsumenckiego – PCR:

  • może być wielokrotnie poddawany recyklingowi,
  • produkcja nie wymaga stosowania nowych surowców kopalnych,
  • przyczynia się do zmniejszenia emisji CO2 w porównaniu do standardowych tworzyw sztucznych.

Oferujemy czarne butelki PET wykonane z surowca z barwnikiem bez węgla. Dzięki wprowadzaniu do produkcji tego materiału maszyny sortujące identyfikują ten rodzaj tworzywa sztucznego, co umożliwia recykling. Zastosowanie czarnego plastiku z wyeliminowanym węglem pozwala w sposób zrównoważony zamknąć cykl produkcji takich opakowań i zmniejsza ilość produkowanych odpadów. Wszystkie butelki PET z oferty firmy Novo-Pak mogą być produkowane z użyciem barwnika bez węgla.

Opakowania biodegradowalne

Nasza firma pracuje również nad opakowaniami z surowca na bazie PLA — biodegradowalnymi, w warunkach przemysłowych. Produkty te wykonane są z naturalnych, odnawianych surowców. Produkujemy opakowania na bazie PLA. Tworzywo z grupy poliestrów jest w pełni przyjazne środowisku. Opakowania biodegradowalne cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów, ponieważ powstają one z surowców naturalnych, a podczas ich produkcji zużywa się mniej energii (nawet o 70% mniejsze zużycie energii). Opakowania tego typu z powodzeniem stosowane są do przechowywania produktów o suchej, mokrej oraz tłustej konsystencji.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą opakowań plastikowych, w tym słoików kosmetycznych oraz butelek. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z różnych branż, którzy potrzebują solidnych produktów z tworzyw sztucznych. W przypadku pytań prosimy o telefoniczny lub e-mailowy kontakt. Zapewniamy profesjonalne doradztwo.

Katalog produktów
Официальный представитель в России ООО «ЦЕНТР ФАРМАПАК»
Россия, 127434, г. Москва Дмитровское шоссе, дом 9А, строение
Тел./Факс: +7 (495) 540-46-16 E-mail: info@packing.ru