Novo-Pak Sp. z o.o.

Słoiki na pudry

Słoiki na pudry dostępne w naszym asortymencie to wygodne i praktyczne opakowania PET, przeznaczone do przechowywania pudrów sypkich lub w kulkach, a także innych kosmetyków kolorowych. Klienci indywidualni mogą wykorzystać słoiczki na pudry jako wygodne, podręczne opakowania do przechowywania potrzebnej ilości kosmetyku, np. kremu, które wszędzie można ze sobą zabrać. Słoiczki na pudry wykonane są z przezroczystego tworzywa, co sprawia, że można elegancko zaprezentować ich zawartość na półce sklepowej.

Dodatki do słoików na pudry

Oferowane przez nas słoiki na pudry wyposażone są dodatkowo w praktyczne sitko z folią zabezpieczającą, które ułatwia dozowanie kosmetyku, a także posiadają estetyczne zamknięcia w postaci nakrętek, które możemy wykonać w wybranym kolorze. Na Państwa życzenie możemy wzbogacić słoiki na pudry efektownymi zdobieniami. Przy zastosowaniu techniki lakierowania uzyskujemy na słoiczkach efekt „mrożonego szkła”. Wykorzystujemy również wiele metod upiększania słoiczków na pudry: 

Rodzaje zdobień słoików na pudry dobieramy do Państwa preferencji. Opieramy się w tym zakresie na Państwa pomysłach lub sami tworzymy oryginalne projekty. Słoiczki na pudry mogą być dowolnie personalizowane, w tym również poprzez umieszczone na nich logo firmy. Zapraszamy do wspólnego kreowania linii opakowań odpowiedniej dla Państwa produktów!