Novo-Pak Sp. z o.o.

Zamknięcia

Zamknięcia do butelek i słoików są niezbędne do zabezpieczenia opakowań przed wydostaniem się z nich zawartości. W wielu branżach równie ważny jest unikalny design zamknięć do opakowań, który ma za zadanie wyróżnić produkt na półce sklepowej. Produkowane przez nas zamknięcia do pojemników i butelek są trwałe również w razie intensywnej eksploatacji i proste w obsłudze. W naszym asortymencie mamy zamknięcia różnego typu. Produkujemy nakrętki i nasadki w dowolnych rozmiarach i kształtach. Oferujemy również wykonanie na zamknięciach wybranego przez Państwa rodzaju zdobień. Dokładamy wszelkich starań, aby estetyczne i oryginalne zamknięcia do kosmetyków, pomogły wyróżnić Państwa produkty na tle konkurencji.

Jakiego typu zamknięcia opakowań kosmetycznych produkujemy?

Rodzaje zamknięć opakowań kosmetycznych należy dopasować do specyfiki produktów, które mają być w opakowaniach przechowywane. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo bogatą gamę nasadek i nakrętek z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wśród nakładek do butelek i słoików, które produkujemy w naszej firmie znajdziecie Państwo m.in. zamknięcia typu:

  • flip top,
  • screw-on.

Dostępne w naszej ofercie zamknięcia cechują się dużą odpornością na zużycie. Istnieje możliwość spersonalizowania nasadek i nakrętek do butelek i słoików plastikowych przy pomocy różnorodnych technik, które wykorzystujemy do tworzenia unikatowej stylistyki opakowań z tworzyw sztucznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą zamknięć do słoiczków i butelek do kosmetyków.

Zamknięcia dwukolorowe do kosmetyków

Chcąc uatrakcyjnić dla Państwa naszą ofertę, produkujemy również na indywidualne zamówienie zamknięcia dwukolorowe do kosmetyków. Dzięki własnej linii produkcyjnej i nowoczesnemu sprzętowi możemy zrealizować praktycznie każdy projekt. Dwukolorowe zamknięcia sprawiają, że produkt jest lepiej widoczny i bardziej rozpoznawalny na sklepowej półce. Wykonujemy dwukomponentowe zamknięcia zarówno dla nakrętek typu flip top, jak i screw-on. Zastosowanie dwukolorowej techniki w zamknięciach flip top, może dodatkowo ułatwiać jej użytkowanie poprzez odróżnienie części otwieranej od pozostałej konstrukcji nakrętki.

Skorzystaj z filtra KATALOGU PRODUKTÓW by dobrać właściwe ZAMKNIĘCIA

KATALOG PRODUKTÓW
Gwint
Materiał